sobota, 15 kwietnia 2017

Supernatural S12E18 "The Memory Remains" Napisy PL


Same Napisy PL  Klik Klik Klik 


6 komentarzy:

 1. Co to za gówno z tymi napisami. Nie dość że trzeba się przedzierać przez masę przekierowań to jeszcze nie potraficie zrobić w innym formacie niż srt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze dodam że subedit player kompletnie nie radzi sobie z tymi napisami. Ani tego poprawnie nie wyświetla ani nie wyświetla polskiej czcionki. Nigdy nie było problemów z napisami z napisy24 i wy musieliście się za to zabrać. Proponuje zająć się czymś innym bo jak nie potraficie czegoś dobrze zrobić to lepiej nie róbcie tego w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Media Player Classic i VLC jest bez problemu ;)

   Usuń
 3. Zrób lepiej xd Najszybsze polskie napisy są właśnie od nich. NIe zamierzam narzekać jak dla mnie wielka robota. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 4. A co masz za problem z srt?

  OdpowiedzUsuń
 5. K-rol z Grupy Hatak porzucił Supernatural (na to przynajmniej wygląda) jakiś czas temu. Fakt, napisy od BlueSquad nie są najwyższych lotów, ale jeśli ktoś jest zbyt leniwy żeby ściągnąć sobie angielskie napisy i w międzyczasie korzystać z translatora (polecam diki.pl), to może niech przestanie narzekać i doceni że ktoś w ogóle poświęca swój czas na zrobienie jakiegokolwiek tłumaczenia.
  PS. Raz się podjęłam tłumaczenia i wiem, że nie jest to proste zadanie, dlatego dzięki że jest ktoś kto to robi, może na początku nieudolnie, ale od czegoś trzeba zacząć. Życzę grupie BlueSquad coraz lepszych tłumaczeń :) , bo przecież nie od razu Rzym zbudowano ;)

  OdpowiedzUsuń